Polecamy...


PŁYNY DO KĄPIELI RACIC Healthy Hooves®

Healthy Hooves® to opatentowany preparat do profilaktyki i leczenia schorzeń racic. Zawiera wysokie stężenie jonów wodorowych, które wchodzą w reakcję z jonami miedzi, utrzymując ich wysokie stężenie oraz zapobiegając wytrącaniu miedzi. Badania kliniczne wykazały wysoką skuteczność Healthy Hooves® przy wykorzystaniu jednej kuwety z preparatem do kąpieli dla +/_ 400 sztuk.Siarczan miedzi należy do jednych z najbardziej skutecznych preparatów do profilaktyki racic ale jego skuteczność jest tym większa im niższe jest pH wody, w której został rozpuszczony, co można uzyskać stosując Healthy Hooves®
KORZYŚCI STOSOWANIA PREPARATU Healthy Hooves®
- Jest bezpieczny w użyciu zarówno dla osoby przygotowującej roztwór jak i środowiska
- Zmniejsza ilość zużytego siarczanu o około 80%
- Skuteczniejszy od innych preparatów na rynku
- Skutecznie minimalizuje zapalenia skóry, zapalenia skóry szpary międzypalcowej, gnicie rogu, limaksy.
- Działanie Healthy Hooves® wpływa pozytywnie na schorzenia rogu podeszwy; wrzody Rusterholza, choroba linii białej, nadżerki opuszki, mikropęknięcia.

Obrazek

INTRA HOOF-FIT Ekologiczny płyn do kąpieli racic

W związku z podjętymi działaniami restrykcyjnymi Państwowych Służb Ochrony Środowiska dotyczącymi stosowania metali ciężkich (CuSo4 siarczan miedzi) do działań profilaktyczno – leczniczych przy schorzeniach racic u bydła, uprzejmie informujemy, że na terenie naszego kraju nie ma zakazu stosowania tego związku chemicznego ale w myśl postanowień ustawy z dnia 27 kwietnia 2001r o odpadach (Dz.U. nr 62/2001, poz. 628) istnieje obowiązek utylizacji pozostałości po jego wykorzystaniu. Uwzględniając wpływ siarczanu na środowisko oraz zdrowie ludzi i zwierząt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan P. Weihs udostępnia Państwu możliwość skorzystania ze sprawdzonego preparatu do kąpieli racic Intra Hoof-fit kąpiel.
ZALETY STOSOWANIA PŁYNU:

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA: pozostałości ulegają degradacji, posiada certyfikat oceny zgodności, produkt zatwierdzony do stosowania w Rolnictwie Ekologicznym

Obrazek

WYDAJNY: konkurencyjny względem innych preparatów na rynku, niższa cena
WYSOCE SKUTECZNY: głęboko wnika w skórę i ściśle przylega do rogu racicowego, z dodatkiem  Aloe Vera
MNIEJ KŁOPOTLIWY PRZY SPORZĄDZANIU ROZTWORU
W WARUNKACH ZIMOWYCH KĄPIEL MOŻNA ZAMIENIĆ NA INDYWIDUALNY OPRYSK RACIC NA STANOWISKU UDOJOWYM

Zapytaj o więcej: tel. 607863500 , 601573500, 691528844. Złóż zamówienie: tel. 697380850   


AGRISAN - preparat do suchej dezynfekcji

Jest to środek ogólnego zastosowania dla celów weterynaryjnych i zoohigienicznych. Służy do dezynfekcji i sanityzacji budynków inwentarskich w obecności zwierząt hodowlanych. Posiada właściwości odkażające (zwalcza chorobotwórcze bakterie, wirusy, grzyby) oraz dezynsekcyjne.

Preparat ten nanosi się na powierzchnię lub ściółkę 1-2 razy w tygodniu.

Obrazek

Osusza posadzki , ściółkę oraz powietrze w budynkach inwentarskich. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie. Dostępny w opakowaniach 15, 25, 40 kg. Mamy dostępne worki 25kg. Polecamy !! Zainteresowanych zachęcamy do zadawania pytań na janweihs@o2.pl. Przygotujemy ofertę dla Ciebie!